DOPORUČUJEME
FILTRACE
    Nastavením přísné filtrace si výrazně snižujete možnost výběru produktů. Např. pokud sháníte obklad stěny, není vhodné filtrovat pouze produkty na stěnu, lze použít i dlažbu.
Dřevojas | INVENCE závěsní koupelnová skříňka SZZO 800mm | keramické umyvadlo Harmonia

Koupelnová skříňka INVENCE má jednu prostornou zásuvku s výřezem. Ta je usazena na značkovém kování Hettich s tlumeným dovíráním.
A co víc? Na kování dáváme doživotní záruku. Otevírání zásuvky je díky systému Push-to-open velice jednoduché a pohodlné. Snadno ji otevřete stlačením. Pod zásuvkou se nachází otevřená nika, vhodná pro uložení objemnějších předmětů, jako jsou ručníky nebo osušky.

Velkou výhodou skříňky je její charakteristický tvar kopírující ergonomii lidského těla. Díky tomu bude její otevírání jednoduché i za takových situací, jako je nepříjemné ranní vstávání.
Umyvadlo

Součástí ceny koupelnové skříňky je také kvalitní keramické umyvadlo Harmonia 80. Boční a zadní část umyvadla tvoří rovná plocha, která může sloužit jako praktický odkládací prostor, například pro dávkovač mýdla či další předměty potřebné pro každodenní hygienu. K umyvadlu si můžete také dokoupit některý z našich sifonů nebo Click-Clack. Hloubka
45 cm
Výška
48 cm
Hloubka umyvadla
47 cm
Šířka umyvadla
80 cm
Šířka
76 cm
Šířka kompletu
80 cm
Značka
Harmonia
Provedení
Zásuvkové
Způsob otevírání
Push-to-open

Příslušenství

Podobné produkty

137861