DOPORUČUJEME
FILTRACE
    Nastavením přísné filtrace si výrazně snižujete možnost výběru produktů. Např. pokud sháníte obklad stěny, není vhodné filtrovat pouze produkty na stěnu, lze použít i dlažbu.

křížky | klínky

Před pokládkou dlažby myslete na pořízení těch správných pomocníků. Spárovací obkladačské křížky a klínky jsou stálicí mezi profesionály, začínajícími obkladači i těmi, kdo si na pokládku obkladů a dlažby troufají doma sami. Jde o finančně nenáročnou pomůcku, se kterou bude výsledek vaší práce perfektní. Díky spárovacím klínkům bude rozestup jed...

Před pokládkou dlažby myslete na pořízení těch správných pomocníků. Spárovací obkladačské křížky a klínky jsou stálicí mezi profesionály, začínajícími obkladači i těmi, kdo si na pokládku obkladů a dlažby troufají doma sami. Jde o finančně nenáročnou pomůcku, se kterou bude výsledek vaší práce perfektní. Díky spárovacím klínkům bude rozestup jednotlivých dlaždic stejný a spárovací křížky zase zamezí nežádoucímu posunu nalepeného obkladu a pohlídají požadovanou tloušťku spár.

Zobrazit

Podkategorie

Povolené filtry:
PODROBNÉ FILTROVÁNÍ

Podrobné filtrování