DOPORUČUJEME
FILTRACE
    Nastavením přísné filtrace si výrazně snižujete možnost výběru produktů. Např. pokud sháníte obklad stěny, není vhodné filtrovat pouze produkty na stěnu, lze použít i dlažbu.
Stavěcí distanční spona SAP3-2 mm, nízká 3-13. Stavěcí distanční spona SAP3 01A nízká, tloušťka 2 mm, pro přesnou pokládku velkoformátových rektifikovaných a kalibrovaných dlaždic tloušťky 3-13 mm na podlahy i stěny. Vkládá se pod dlaždice a zajišťuje se nivelačním klínkem.


pro pokládku malo i velkoformátových, kalibrovaných, rektifikovaných obkladů a dlažby tloušťky 3-13 mm
na podlahu i stěny
pro velmi tenké dlaždice (Kerlit)
dokonalá rovinnost položené dlažby
tloušťka spony 2 mm
úspora času a nákladů
vyrobena z kvalitního plastu
vhodné pro spáru 2 mm a větší
Keramické závody vyrábějí velké formáty dlaždic vyžadujících naprosto precizní a přesnou pokládku. SAP3, nivelační Levelling systém je navržen tak, aby zlepšil, zrychlil a výrazně zjednodušil jejich pokládku.

Od začátku roku 2019 výrobce obměnil tvar klínku a spon. V distanční sponě se odstranila drážka a v nivelačním klínku vodící hranka. Nové spony jsou vyrobeny tak, aby mohly být používány spolu se starším modelem. Nové spony mají střední část hrany dostatečně flexibilní a spona se přizpůsobí tvaru klínku tím, že se vytvoří drážka pro hranku bez toho, aniž by došlo k poškození klínku (více naleznete níže na videu). Nový tvar klínků a spon se postupně nahrazuje a může se stát, že různé velikosti spon a klínků obdržíte v jiném provedení.

Proč SAP3 používat?

Pro dokonale rovně a rychle položenou dlažbu a obklad
Pro zabránění posunu dlaždic během pokládky
Pro odstranění nerovností mezi dlaždicemi
Pro úsporu času, nákladů a snížení reklamací

Příslušenství

Podobné produkty

100