DOPORUČUJEME
FILTRACE
    Nastavením přísné filtrace si výrazně snižujete možnost výběru produktů. Např. pokud sháníte obklad stěny, není vhodné filtrovat pouze produkty na stěnu, lze použít i dlažbu.
Hydrofóbní a paropropustný nátěr pro aplikaci na fasády a v interiérech budov. Spotřeba: 0,3l/m2 1.vrstva

Vlastnosti
samočisticí
vysoce odolný vůči znečištěni
extrémně nízká nasákavost
stabilita barev
odolný proti UV záření a povětrnostním vlivům
dostupný v cele paletě barev Ceresit Colours of Nature®
BioProtect – odolný proti plísním, řasám a houbám

Oblasti použití
Nátěr Ceresit CT 48 je vhodný jako ochranný nátěr pro použiti jako ochranný nátěr tradičních fasádních omítek a betonových konstrukci v interiéru i exteriéru. Je možné ho aplikovat na všechny minerální podklady (beton, cementové, vápenno-cementové a vápenné omítky). Nátěr může být použit na minerální omítky CT 34 a CT 137, akrylátové omítky CT 60, CT 63, CT 64, silikátové omítky CT 72, CT 73 a silikonové omítky CT 74, CT 75, silikon-silikátové CT 174, CT 175 a elastomerovou omítku CT 79 na tradičních podkladech a v systémech zateplení budov ETICS s použitím izolačních desek z polystyrenu nebo a minerální vlny. Struktura nátěru zajišťuje rychlé odpařovaní vlhkosti z podkladu a současně také efektivní ochranu proti vlhkosti z exteriéru. Díky pojivu, které je v nátěru použité, se voda po kontaktu s nátěrem shlukuje do malých kapek.
Nátěr CT 48 má vysokou paropropustnost s velmi nízkou nasákavosti a vysokou odolnosti proti zašpiněni (Double Dry Technologie). Použiti CT 48 je obzvlášť vhodné v případě chráněných památkových objektů, na sanačních a paropropustných omítkách a všude tam, kde je požadovaný velmi dobry vzhled a pevnost nátěru. Fasády ošetřené nátěrem CT 48 je možné čistit pomoci tlakové vody s odpovídajícím tlakem. Zahříváni fasády vyvolává vznik nežádoucích napětí, proto by tmavé odstíny měly byt použité jen na menších plochách, např. architektonických detailech. Silikonový nátěr Ceresit CT 48 díky formuli BioProtect odolává delší dobu biologickému napadnutí houbami, plísněmi a řasami.
POVRCHOVÁ ÚPRAVA mat
FORMÁT | ROZMĚR VF = velký formát, OUTDOOR = 2cm
ODOLNOST | ZATÍŽENÍ PEI 5
PROTISKLUZNOST | HRUBOST R11
TYP | POUŽITÍ dlažba | 2 cm | OUTDOOR
REKTIFIKACE Ano
JAKOST 01S
VARIABILITA | ROZDÍLNOST V2
VZHLED | IMITACE beton
MRAZUVZDORNOST | EXTERIÉR Ano

Příslušenství

Podobné produkty

1